Wynajem zwyżki Zabrze

Marcos Llorente: fitness project with his exercise routine bodybuilding vs calisthenics in shape fitness – 89 n main st branford, ct – health & fitness, exercise & fitness programs – (203)-481-0774

Podnośnik koszowy (zwyżka) jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wykonywania prac na wysokościach, zarówno o zakresie krótko, jak i długoterminowym. Podnośniki koszowe to bardzo wydajne pojazdy, który pracuje niezawodnie i bezawaryjnie oraz stwarza szerokie możliwości do wykonywania różnych zadań od kilku do kilkunastu metrów nad ziemią. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest wynajem podnośnika koszowego. Zabrze i inne miasta Górnego Śląska to lokalizacje, gdzie można skorzystać z naszej usługi.

Wynajem zwyżek Zabrze – usługi od RAD – LIFT

Posiadamy wysokiej klasy podest samojezdny (zwyżka), który umieszczony jest na podwoziu samochodu dostawczego marki Nissan Cabstar. Dopuszczalna masa całkowita 3,5 tony umożliwia wjechanie pojazdu także do miejsc, gdzie obowiązuje zakaz wjazdu samochodów ciężarowych, zaś kompaktowa i lekka budowa stwarza możliwości dotarcia do trudnych dostępnych miejsc, takich jak wąskie podjazdy, podwórka, uliczki i alejki parkowe. Wysokość robocza podnośnika wynosi 20 m. Usługi wynajem zwyżki i podnośników koszowych w Zabrzu to świetna alternatywa do mało bezpiecznych drabin i rusztowań.

 

wynajem zwyżki zabrze

Wynajem podnośnika koszowego RAD- LIFT Zabrze

Oferowany podnośnik koszowy cechuje się nowoczesną i stabilną konstrukcją, dzięki czemu może być wykorzystany w różnych miejscach i o każdej porze roku. To znakomite rozwiązanie do wykonywania prac na wysokościach, zarówno wewnątrz obiektów, takich jak hale produkcyjne, magazyny, jak i na zewnątrz. Na świeżym powietrzu można go wykorzystywać do najróżniejszych zadań. Wieszanie reklam i neonów, usługi filmowe i fotograficzne, prace montażowe, budowlane i konserwatorskie to tylko niewielki wycinek zadań, które można nim wykonywać.

Podnośniki koszowe (zwyżka Zabrze) – bezpieczeństwo oraz najlepsze ceny w okolicy

Wynajem podnośnika koszowego to opłacalna inwestycja, ponieważ oferujemy swoje usługi w korzystnych cenach najmu i dojazdu. Dzięki temu każdy może z naszej oferty skorzystać. Osoby prywatne, przedsiębiorstwa i instytucje mogą wypożyczyć podnośnik zarówno do prac sezonowych, jak i na dłuższy okres czasu. Nasz podnośnik pracuje wydajnie, bezawaryjnie i bezpiecznie, dzięki czemu wykonanie prac na wysokościach przebiega sprawnie i szybko. Wynajem podnośników koszowych (zwyżki) to bardzo atrakcyjna oferta z której na pewno warto skorzystać.

Wynajem zwyżek na terenie Zabrza – podesty ruchome

Firma Rad-Lift oferuję usługi wynajmu podnośnika koszowego (zwyżka) w miejscowości Zabrze.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług:

Jak wynająć podnośnik koszowy, zwyżkę w Zabrzu?

Jeżeli interesuję Cię wynajem podnośników zapraszamy serdecznie do kontatku z naszą firmą: tel: 514 321 514 lub email: rad-lift@o2.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Adres
DAMIAN STELMACH

ul. Norwida 14
41-922 Radzionków

NIP: 954 222 08 89

Telefon: 514 321 514

Email: rad-lift@o2.pl