Wynajem zwyżki Bytom

Prace na wysokościach wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu, który ułatwia wykonywanie różnych zadań, takich jak malowanie elewacji, naprawa dachu, instalacja oświetlenia czy wznoszenie konstrukcji budowlanych. W przypadku wykonywania prac zarówno sezonowych, jak i długoterminowych bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajem podnośnika koszowego, ponieważ umożliwia on bezpieczne i wydajne wykonywanie różnego rodzaju zadań na wysokościach.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę wynajem podnośników koszowych w Bytomiu oraz w okolicznych miejscowościach. Jeśli szukasz włanie tego typu urządzenia, zapraszamy do RAD – LIFT.

Wynajem podnośnika koszowego RAD- LIFT

Oferujemy wynajem podnośnika koszowego. Bytom to lokalizacja gdzie można skorzystać z naszej profesjonalnej usługi. Podnośnik koszowy to sprzęt najwyżej jakości, który jest w pełni sprawny technicznie, bezpieczny w użytkowaniu i wygodny w obsłudze. Dzięki temu, że zwyżka umieszczona jest na podwoziu samochodu dostawczego o masie 3500 kg może przemieścić się on także do miejsc, gdzie obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych. Kompaktowa budowa maszyny pozwala na dotarcie do nawet trudno dostępnych lokalizacji, takich jak alejki, podjazdy, małe podwórka czy wąskie uliczki.

Zwyżka Bytom – wynajem podnośników koszowych

Wynajem zwyżki w Bytomiu to inwestycja bardzo opłacalna. Urządzenie może pracować do wysokości aż 20 m, co pozwala na wykorzystanie go  do wykonywania prac w zależności od potrzeb. Można je wypożyczyć do prac wykonywanych zarówno kilka, jak i kilkanaście metrów nad ziemią, i to wewnątrz oraz zewnątrz budynków. To idealny sprzęt do prac, takich jak wieszanie banerów reklamowych, montaż instalacji elektrycznych, konserwacja elewacji, mycie okien w biurowcach, wycinka drzew w lesie, prace naprawcze dachów czy prace na magazynie. Maszyna wyposażona jest w pojemny kosz obrotowy, który wygodnie pomieści pracowników i narzędzia niezbędne do pracy.

Wynajem podnośnika koszowego jest doskonałą alternatywą do zakupu zazwyczaj drogiego sprzętu, ponieważ odchodzą koszty zakupu, przechowywania oraz przeglądów technicznych. Oferujemy konkurencyjne ceny najmu i dojazdu. Wynajem zwyżki to atrakcyjna i korzystna oferta, skierowana zarówno do firm i instytucji, jak i użytkowników indywidualnych.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług:

Jak wynająć podnośnik koszowy, zwyżkę w Bytomiu?

Jeżeli interesuję Cię wynajem podnośników zapraszamy serdecznie do kontatku z naszą firmą: tel: 514 321 514 lub email: rad-lift@o2.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Adres
DAMIAN STELMACH

ul. Norwida 14
41-922 Radzionków

NIP: 954 222 08 89

Telefon: 514 321 514

Email: rad-lift@o2.pl