Wynajem zwyżki Gliwice

Wynajem podnośnika koszowego jest doskonałą alternatywą w stosunku do rusztowań czy drabin, ponieważ takie rozwiązanie jest dużo bezpieczniejsze i zdecydowanie wydajniejsze. Przestronny kosz z barierkami doskonale pomieści pracowników i ich narzędzia, a zwyżka umieszczona na podwoziu pojazdu dotrze w każde, nawet trudno dostępne miejsca, takie jak parkowe alejki czy wąskie podwórka. Do różnego rodzaju prac, wykonywanych na wysokościach idealnym rozwiązaniem jest wynajem podnośnika koszowego.

Podnośnik koszowy (zwyżka) – wynajem

Oferujemy wynajem zwyżki na terenie Gliwic. Gliwice i inne miasta na Górnym Śląsku to miejsca, gdzie można skorzystać z wypożyczenia podestu samojezdnego, umieszczonego na podwoziu samochodu dostawczego Nissan Cabstar o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony. Wynajem zwyżek stwarza możliwości wykonywania prac na wysokości roboczej do 20 m, dzięki czemu można ją wykorzystywać do najróżniejszych zadań. Umożliwia wykonywanie prac na wysokościach zarówno wewnątrz budynków, np. prace ma magazynie czy w zakładzie produkcyjnym, jak i na świeżym powietrzu, np. wycinka drzew czy malowanie elewacji.

Wynajem podnośnika koszowego RAD- LIFT

Wynajem podnośnika koszowego w Gliwicach to doskonały sposób na wykonywanie niezbędnych prac zarówno na prywatnych posesjach, jak i w przestrzeniach miejskich i zakładach pracy. Dzięki temu, że pojazd jest lekki i posiada kompaktowe wymiary można nim wjechać w miejsca, gdzie obowiązuje zakaz wjazdu samochodów ciężarowych oraz do trudnych lokalizacji, takich jak wąskie uliczki, małe podwórka czy nierówny teren. Oferowany sprzęt nadaje się idealnie do prac wykonywanych zarówno w zimie, jak i w lecie. 

Podnośniki koszowe – oferta dla firm oraz osób prywatnych

Wynajem zwyżki jest opłacalny zarówno dla firm i instytucji, jak i dla właścicieli prywatnych posesji. Podnośnik koszowy posiada wiele zalet, do których można zaliczyć wydajność, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki temu, że wyposażony jest w pompę hydrauliczną z elektrycznym zasilaniem może z powodzeniem pracować na halach produkcyjnych i w magazynach. Oferujemy nie tylko doskonałej jakości sprzęt, ale także atrakcyjne ceny najmu i dojazdu, które nie obciążą ani domowego, ani firmowego budżetu. Zapraszamy również klientów z miast: Zabrze, Bytom.

Jak wynająć podnośnik koszowy, zwyżkę w Gliwicach?

Jeżeli interesuję Cię wynajem podnośników zapraszamy serdecznie do kontatku z naszą firmą: tel: 514 321 514 lub email: rad-lift@o2.pl

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Adres
DAMIAN STELMACH

ul. Norwida 14
41-922 Radzionków

NIP: 954 222 08 89

Telefon: 514 321 514

Email: rad-lift@o2.pl